Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Wycieczka przedszkolaków do teatru

Dnia 11.0.2024 r. dzieci  z przedszkola i zerówki wybrały się na wycieczkę autokarową do Żelechowa na spektakl teatralny pt. ,,Kopciuszek”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze.

 Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Dzieciom bardzo podobały się wykreowane postacie Kopciuszka, Macochy oraz Matki Chrzestnej, ale najbardziej wszystkim dzieciom podobała się postać małej, zabawnej myszki-przyjaciółki Kopciuszka. Pomysłowa scenografia, barwne kostiumy, efekty świetlne, wspaniała muzyka, a przede wszystkim świetna gra aktorów spowodowały, że przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały widowisko. Po skończonym spektaklu wszystkie dzieci udały się do pizzerii gdzie mogły skosztować pysznej, gorącej pizzy.

Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz pełne brzuszki są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka w tym roku.

 

Data dodania: 2024-01-17 18:00:03
Data edycji: 2024-01-17 18:02:20
Ilość wyświetleń: 217

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa nauczyciela

Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Najpiękniejszym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi.

T. Kościuszko
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook