Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Wycieczka do Lasu Odkrywców w Ułężu 

 10.06.2024 r. dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie 1 klasy wraz z opiekunami mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej wycieczce do "Lasu Odkrywców". Naszym celem było spojrzenie na las z niezwykłej perspektywy oraz oddanie się beztroskiej zabawie, rozwijając w sobie instynkt odkrywcy i eksplorując nieznane.

Po dotarciu na miejsce, zostaliśmy serdecznie przywitani przez Panią przewodnik, która przez 120 minut opiekowała się nami podczas naszego pobytu. Pierwszym etapem naszej przygody było oprowadzenie po terenie parku, w którym czekało na nas mnóstwo atrakcji m.in. Drzewo Odkrywcy, mrówczy labirynt, korzeniowe huśtawki, sensoryczne polany i nie tylko… Podczas spaceru Aleją Odkrywców przewodnik dzielił się z nami ciekawostkami przyrodniczymi, co uczyniło naszą podróż jeszcze bardziej fascynującą. Po smacznym obiedzie udaliśmy się na warsztaty, dzieci samodzielnie wykonały swoje drewniane gry planszowe inspirując się otaczającą przyrodą. Po warsztatach mieliśmy również czas wolny, podczas którego mogliśmy samodzielnie eksplorować park i odwiedzać wybrane atrakcje. Dzięki wskazówkom przewodnika spędziliśmy ten czas bardzo efektywnie, odkrywając kolejne zakamarki "Lasu Odkrywców".

Wycieczka była nie tylko doskonałą okazją do nauki o przyrodzie, ale także do budowania więzi w grupie oraz rozwijania kreatywności i umiejętności współpracy. Z pewnością każdy z nas wrócił z "Lasu Odkrywców" zmęczony, ale z bogatszym doświadczeniem i mnóstwem wspaniałych wspomnień.

Data dodania: 2024-06-11 19:11:32
Data edycji: 2024-06-11 19:14:05
Ilość wyświetleń: 208

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa nauczyciela

Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Najpiękniejszym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi.

T. Kościuszko
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook