Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

„Dziadku miły, twoje ręce, dużo ciepła dają mi.
Twoje serce droga Babciu, w zimne mnie ogrzewa dni.’’

 

21 i 22 stycznia to niezwykłe daty w kalendarzu - święto wszystkich babć i dziadków. Są to dni, kiedy wnuki szczególnie mają okazję pokazać swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie do swoich najbliższych.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole obchodziliśmy w tym roku w piątek, 19 stycznia. Podczas uroczystości Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych, podczas których mogli usłyszeć pięknie recytowane wierszyki, śpiewane piosenki, grę na instrumentach oraz układy taneczne. Przedstawienie rozpoczęło się od występu najmłodszych pociech z naszej szkoły, czyli zerówki oraz przedszkolaków. Następnie wystąpili uczniowie klasy III. Program artystyczny przygotowany przez dzieci wszyscy obecni nagrodzili gromkimi brawami. Po występach pochwałom nie było końca. Z pewnością niejednemu dziadkowi i babci ze wzruszenia oraz dumy zakręciła się łezka w oku. Ogromną przyjemność sprawiły gościom własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki czy drobne upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Cudowna atmosfera, która towarzyszyła uroczystości, była okazją do umocnienia więzi oraz miłego spędzenia czasu. Szczęśliwe i wzruszone twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. To spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Życzymy dla wszystkich Kochanych Babć i Drogich Dziadków jak najwięcej pięknych chwil, jak najczęstszych powodów być dumnymi ze swoich wnuków oraz tradycyjnych stu lat życia w zdrowiu i szczęściu!

 

Data dodania: 2024-01-23 21:12:38
Data edycji: 2024-01-23 22:54:20
Ilość wyświetleń: 448

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa nauczyciela

Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Najpiękniejszym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi.

T. Kościuszko
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook