Czcionka:

A+A-

Kontrast:

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 I POŻEGNANIE KLASY ÓSMEJ

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 I POŻEGNANIE KLASY ÓSMEJ

24 czerwca był dniem wyczekiwanym przez wielu z nas. Już wkrótce rozpoczną się wymarzone wakacje i zasłużony dla wszystkich odpoczynek. Dla uczniów klasy VIII to chwila, kiedy opuścili mury naszej szkoły. Moment, w którym pożegnali swoich kolegów, nauczycieli i wychowawcę. Drodzy ósmoklasiści, życzymy Wam wielu sukcesów na dalszej ścieżce edukacji oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Życzymy Wam udanych wakacji, korzystajcie z każdego promyka słońca, cieszcie się każdą spadającą z nieba kroplą deszczu. Zachwycajcie się każdą tęczą, każdym rozkwitającym kwiatem i każdym zachodem słońca. Pamiętajcie, że "kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.”

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego uczniowie otrzymali upragnione świadectwa i zasłużone nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. W klasach IV-VIII siedmiu uczniów uzyskało świadectwa z biało-czerwonym paskiem, w związku z czym zostali docenieni przez Panią Wójt, otrzymując stypendia. Absolwent klasy VIII – Mateusz Szyszkiewicz został laureatem nagrody Zofii Jarzęckiej, ufundowanej przez jej córkę panią Elżbietę Jarzęcką-Siwik. Drugą zaś nagrodę ufundowaną przez Panią Elżbietę otrzymał Paweł Kamola, jako najlepszy czytelnik z klas I-III. Specjalną nagrodę ufundowaną przez Panią Wójt za wielokrotne reprezentowanie szkoły oraz gminy w licznych konkursach otrzymała także uczennica klasy VII, Aleksandra Koziej. W tym uroczystym dniu uczniowie klasy VII i VIII przygotowali wzruszającą część artystyczną z nutką dobrego humoru. Następnie uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas.      

Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Do zobaczenia we wrześniu!

„Każde pokolenie ma własny czas…”

 

Data dodania: 2022-06-24 18:54:24
Data edycji: 2022-07-10 20:29:33
Ilość wyświetleń: 54

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa nauczyciela

Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Najpiękniejszym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi.

T. Kościuszko
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook